Zastanawiam się jak będzie rzeczywiście wyglądać odbiór odpadów zbieranych selektywnie z kodami kreskowymi, które otrzymałem kilka dni temu jako zestaw startowy GOAP. 

Jeszcze nie było odbioru odpadów (który planowany jest  na 9 stycznia br), a kody kreskowe już nie zdają egzaminu co widać na załączonym poniżej obrazku.

Ciekawe jak zostanie zeskanowany kod kreskowy, który jest nieczytelny. Wystarczyło pół dnia na dworze, aby kod kreskowy przybrał taką postać. Oczywiście można  inaczej podejść do tego problemu i częściowo go rozwiązać oklejając „rytualnie” naklejki w dzień zbiórki, ale nie o to chodzi. To nie miało tak wyglądać 🙁 Nawet oklejając je w ten dzień, jeśli worek będzie mokry to nie nakleimy kodu, a nawet jeśli się uda to wystawione worki  z kodami na ulicy po kilku godzinach będą wyglądać tak samo.

Kolejna sprawa to nowe worki, są kiepskiej jakości w porównaniu do tych co otrzymywaliśmy w zeszłym roku. Ciekawe czy coś zostanie zmienione na lepsze w tej materii, na ten moment kiepsko to widzę i sądzę, że nie jestem jedyny !!

Piotr Kościański

kod kreskowy