Drodzy mieszkańcy Gowarzewa (w szczególności domów w okolicy ul. Szafranowej, ale nie tylko). Zapraszamy do wspólnej akcji: PLAC ZABAW PO SĄSIEDZKU. 
W związku z brakiem placu zabaw w tej okolicy Gowarzewa udało się wynająć działkę na skrzyżowaniu ulicy Szafranowej i Lawendowej.

Wspólnie z mieszkańcami chcielibyśmy urządzić na tej działce plac zabaw dla dzieciaków. Działka będzie oczyszczona z krzaków i przygotowana pod plac zabaw. Staramy się też pozyskać pomoc w ogrodzeniu tego miejsca (z trzech stron działka jest ogrodzona, więc sprawa nie jest skomplikowana). Potrzebne są akcesoria i zabawki. I tu prośba do mieszkańców. Ogłaszam zbiórkę sprzętu, który posłużyłby naszym dzieciom do zabawy (piaskownice, huśtawki, trampoliny, zjeżdżalnie, domki, etc.) Jeśli Wasze pociechy wyrastają właśnie z ogrodowych zabawek, które macie w ogródkach (a te są jeszcze w dobrym stanie), to przynieście je na tę działkę. Termin rozpoczęcia zbiórki: 3.06 (sobota).

Wszelkie informacje można uzyskać u Marka Pawelczyka, tel.: 608 572 547 , który jest organizatorem/pomyslodawca oraz autorem tej informacji.

Marek Pawelczyk

placzabaw-szafranowa